SS IPTV KURULUMU

LG Smart TV, Vestel Smart TV, Android TV veya Android TV Box’ ınız varsa uygulama mağazasından SS IPTV uygulamasını indirebilirsiniz. SS IPTV uygulamasına PERFORM IPTV üyeliğinizi yükleyip kanallarımızı izleyebilirsiniz. LG ve Vestel gibi markaların dışında Arçelik, Sony, Toshiba ve daha bir çok marka akıllı tv’ de SS IPTV bulunabilir. TV’ nizin uygulama marketine girip SS IPTV diye aratabilirsiniz.

SS IPTV Kurulum Anlatımı

  1. SS IPTV uygulamasını indirin ve kurulum adımlarını Skip butonu ile geçip kurulumu tamamlayın.
  2. SS IPTV uygulamasının Settings –> General menüsüne gidin. Burada Get Code / Kod Al butonuna tıklayın.
  3. Bilgisayarınızdan https://ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidin. Bir üst adımda elde ettiğiniz kodu Enter Connection Code kutucuğuna girip ADD DEVICE butonuna tıklayın.
  4. Açılan sekmelerden External Playlists‘ e geçin. ADD ITEM butonuna tıklayın.
  5. Açılan pencerede Displayed Name kutucuğuna herhangi bir şey yazın. Source kutucuğuna ise m3u_plus linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve OK butonuna tıklayın. Ardından SAVE butonuna tıklayın ve kaydedin. Playlist has been successfully saved! uyarısını göreceksiniz.
  6. TV’ nizde SS IPTV uygulamasına geri dönün. The Main Screen’ a geri gelip sağ üst köşeden yenile ikonuna tıklayın. Eklediğiniz liste ekranda belirecektir. Tıklayıp açabilirsiniz. PERFORM IPTV iyi seyirler diler.

Resimli Anlatım

Adım 1

Adım 2

Adım 3