Kullanım Şartları

Hizmet Sözleşmesi

Hizmetin Kullanımı
IPTVHDTR.COM üzerinden hizmet alan tüm kullanıcılarımız sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde herhangi bir işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ederek onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

Ödemeniz tamamlandığı anda, sitemize giriş yapabileceğiniz kullanıcı adı ve şifre oluşturularak ödeme aşamasında belirttiğiniz e-posta adresinize bilgileriniz gönderilmektedir. E-Posta adresinizi hatalı veya eksik yazmanız durumunda oluşacak problemlerden IPTVHDTR.COM sorumlu değildir.
IPTVHDTR.COM, abonelik hizmetlerini sağlamak ile yükümlüdür. Hizmetin kurulumu, cihaz temini gibi konularda tüm yükümlülük MÜŞTERİ'ye aittir.
IPTVHDTR.COM müşterileri destek taleplerini müşteri sayfalarından oluşturabilirler. MÜŞTERİ'nin, müşteri sayasından oluşturduğu talep işlem sırasına göre yanıtlanmaktadır.
IPTVHDTR.COM, hizmeti kesintisiz olarak vermekle yükümlüdür. Bakım çalışmaları, server donanım problemleri gibi teknik ekibin müdehale etmek zorunda olduğu durumlarda hizmette kesintiler olabilir ve bu durum işlemin büyüklüğüne göre en kısa zamanda çözülmesi gayreti ile çalışılır.
IPTVHDTR.COM, dünyada 7 lokasyondan birbirine yedek bağlantılı 140Gbps'den fazla alt yapı omurgasu ile hizmet vermektedir. Bu sebeple bağlantı sağlanamaması gibi bir durum söz konusu değildir.
IPTVHDTR.COM, içerikleri stabil bir şekilde sunmakla yükümlüdür. MÜŞTERİ'nin alt yapısında olabilecek bağlantı problemleri, avrupaya olan internet hızlarındaki kısıtlamalardan dolayı oluşacak sıkıntılardan IPTVHDTR.COM sorumlu değildir.
MÜŞTERİ, aldığı pakette kendisine sunulan bağlantı hakkından fazla kullanım sağlaması durumunda paketinin bloke edileceğini kabul eder. 1 Kullanıcılı pakete sahipken 2 yerde veya 2 cihazda aynı anda kullanım sağlamayı denediğinde paketi bloke edilir ve hizmet alması kısıtlanır.
MÜŞTERİ, kullanıcı adı ve şifresinin güvenliğini sağlamayı, 3. şahıslar ile bilgilerini paylaşmamamayı kabul eder. Bu durumlarda oluşacak problemlerden dolayı IPTVHDTR.COM sorumlu tutulamaz.